top of page
  • Фото автораLea Tour

Французька для початківців Париж+ Діснейленд

Днів: 6, 2 нічних переїзди, екскурсій у вартості туру: 4

Львів - Люблін-Варшава - Берлін - Саарбрюккен- Париж - Нюрнберг - Прага- Катовіце- Краків- Перемишль- Львів


Франція+Польща+Німеччина+Чехія

2 дні в Парижі

4 столиці в турі Варшава, Берлін, Париж та Прага

3 екскурсії вже у вартості туру + музей парфумів Фрагонар

Можливість відвідати Нормандія+скелі Етрета, Діснейленд, Лувр, Версаль


День 1.

Львів - Варшава

Зустріч на залізничному вокзалі Львів ( пл. Двірцева 1)

Відправлення в тур. Переїзд по Україні.

Перетин кордонів.

При бажанні групи і наявності часу.


Варшава – місто королів (Дорослий: 18€ / Діти: 16€) Вечірня екскурсія по місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту, в якому панує неповторна і унікальна атмосфера "Варшава – місто королів" – чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена.


Польська кухня (дод. оплата) Можливість спробувати місцеву кухню. Вона славиться відмінним журеком, бігосом і голонкою. Польські господині чудово вміють готувати торти і тістечка: маківці, серники та беза. Дуже популярний гарячий шоколад. Оплата по меню.

Переїзд на нічліг. Ночівля.


День 2.

Берлін - Саарбрюккен

Сніданок.

Переїзд в Берлін.

Екскурсія Велич могутнього Берліну (входить у вартість туру) Пішохідна екскурсія. Берлін – величезний мегаполіс. Нам здасться, що ми подорожуємо у машині часу, бо тут можна попасти в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами, ми зможемо

побачити сучасне. Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз.У вільний час рекомендуємо:

Берлін крізь часи (Дорослий: 26€ / Діти: 18€) Автобусна екскурсія с фотопаузами. Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський собор, колона Перемоги, і – візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.


Зачарований Берлін (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна – Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в минулих століттях...


Берлін і пиво (Дорослий: 30€ / Діти: 26€) У Берліні вміють варити старе добре пиво і ми зможемо познайомитися з більш, ніж віковою традицією пивоваріння. Історія пивоваріння, основи традицій, відвідування пивоварні.

Нічний переїзд в Париж.


День 3.

Париж - Лувр - река Сена - Монмартр - Ейфелева вежа - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері)

Переїзд в Париж.

Екскурсія Магія Парижа! (входить у вартість туру) Пішохідна екскурсія. Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо... Готель де Віль – Лувр – Сади Тюльрі – Вандомская площа – Оперний театр. Продовжимо наше знайомство з Парижем в світі ароматів музею Fragonard.Музей парфумів Fragonard (входить у вартість туру) Відвідування парфумерного музею Фрагонар. Нам розкажуть про історію створення ароматів і процесів виробництва запашної продукції. Адже, "Парфуми - це пам'ять, яка не підводить".


Вільний час. Екскурсії на вибір:

Латинський Квартал – Серце Парижа (Дорослий: 21€ / Діти: 16€) У самому серці Парижа знаходиться острів Сіте – це місце, яке є тільки для піших екскурсій. Ми зможемо опинитися в обіймах самого Парижа, доторкнемся до його душі! Чи існують в світі ті, хто не чув про собор Нотр Дам де Парі?Відомий фонтан Сен-Мішель! Розкішний палац Сен-Мішель, церква Сен-Северин. Люксембурзький палац багато інших значущих місць для цього популярного кварталу. Магазини грамплатівок, книжкові крамниці, винні погреби, кондитерські, пекарні – вирує життя латинського кварталу. Час для кави та круасанів... (оплата по меню).


Лувр – енциклопедія століть (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток) Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.


Прогулянка на кораблику по річці Сена (Дорослий: 18€ / Діти: 15€) Прогулянка по таємничій Сені на кораблику.Париж для закоханих… Монмартр (Дорослий: 21€ / Діти: 16€) Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. З вершини Монмартру відкривається панорамний вид на місто: Париж тут як на долоні, і далеко видно Собор Паризької Богоматері, вежа Монпарнас, Центр Помпіду… Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра

продовжує бити ключем… Знаменитий «Рожевий дім», «Замок туманів», історія фільму «Амелі», Мулен Руж, залита вогнями площа Тертр із сотнями мольбертів радісно зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити маленький шматочок Парижа, зображений на полотні, запакувати і забрати з собою. Немає місця більш привабливого та хвилюючого…


Вогні нічного Парижа (Дорослий: 33€ / Діти: 21€) Вечірня програма "Вогні нічного Парижа", під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа і бокал шампанського.

Ночівля.


День 4.

Париж - Діснейленд - Довіль - Руан - Трувіль - Версаль - Нотр-Дам де парі (Собор Паризької Богоматері) - Монпарнас

Сніданок.

Для бажаючих на вибір:

Мрії збуваються в Парижі (Дорослий: 30€ / Діти: 21€) Мрієте про гарні фото у Парижі? Тоді ця автобусна екскурсія для Вас! Поїздка із зупинками на фото паузи у найкрасивіших та найпопулярніших локаціях. Париж – це місто, яке хвилює та дивує. Його вулички, кондитерські вітрини, солом'яні капелюшки, ретро автомобілі, Ейфелева Башта – все надихає атмосферні фото. Ви зможете зробити по справжньому «паризькі» кадри!


Вежа Монпарнас (дод. оплата) Запрошуємо відвідати оглядовий майданчик Монпарнас. Побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту... Ось вона, красуня, як на долоні.


Версаль. Банти і діаманти (Дорослий: 33€ / Діти: 30€ + вх. квиток) Королівська резиденція – Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль – символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Відвідування замку.


Квартал Маре. Таємниці королів і не тільки... (Дорослий: 18€ / Діти: 16€) Від тамплієрів до Віктора Гюго. Прогулюючись по вуличках і затишним двориках кварталу, ми побачимо замок королеви Марго, улюблене місце дуелей дворян ХVII століття, найстаріший будинок в Парижі, що належав алхімікові Ніколя Фламелю, найдавніші підвали міста, резиденції графа Каліостро. Палац Сюллі, Площа Вогезів, Собор Сен Поль, Генрих 4, Катерина Медичі, Людовіки 13 та 14. місця, пов'язані з легендарними персонажами, чиї долі і слава нерозривно переплелися з долею кварталу Маре.

Або

Сентиментальна Нормандія (Дорослий: 68€ / Діти: 55€) Нас чекає дивовижний за красою регіон – Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Відвідування історичної столиці Нормандії – міста Руан. Старовинний Руан – найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанський собор і по історичних місцях, пов'язаних з історією Жанни Д'Арк. Довіль і Трувіль-их часто називають братами-близнюками. Хоча між ними немає нічого спільного, крім моста, який їх з'єднує. Трувіль – містечко рибальське, бідне і веселе. Прогулянка по місту Трувіль-сюр-Мер і відвідування ринку морепродуктів. Дегустація кавальдосу і сидру при бажанні. Під час дегустації ми дізнаємося про те, як проводиться першокласний нормандський сидр і оспіваний Ремарком кальвадос – гордість місцевих жителів. Такий кальвадос ми навряд чи знайдемо в Парижі! Можливість пообідати в одному з місцевих ресторанчиків. Відвідування Довиля, який вважається найкращим морським курортом в Нормандії. Довіль був побудований спеціально для того, щоб паризька знати знайшла персональний курорт. Прогулянка по місту, вільний час для відвідування набережної, яка омивається Ла-Манш. День, проведений в Нормандії це – день, довжиною в життя. Повернення в Париж.


Якщо ви подорожуєте з дітьми, цікаво буде:


Чарівний світ - Діснейленд (Трансфер: 26€ + вх. квиток) Чарівний світ Дісней Парку відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Відвідування Дісней студії за додаткову плату. Квитки допоможемо придбати (бронювати потрібно завчасно).

22:00 Виїзд з Парижу

Нічний переїзд.


День 5.

Нюрнберг - Прага - Градчани

При бажанні групи і наявності часу.

Казковий Нюрнберг (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)

Місто запрошує на прогулянку, найзнаменитіша ринкова площа країни із Фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, пятикилометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами, фахверкові будинки, надають колорит старовинним вуличка. Нюрнберг відкриє безліч секретів – тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків.

Переїзд в Прагу.

Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру) У лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!


Таємниці королів – Градчани (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань – в ім'я віри і держави. Вас чекає Градчанська площа, Шварценбергский палац і варта в Празькому граді. А також неймовірний собор Віта.


Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 36€ / Діти: 30€) Аперитиви, шведський стіл в супроводі цікавих розповідей... Ось вони незабутні миті в житті...


Тіні старого міста (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого.

Ночівля.


День 6.

Прага - Кутна Гора - Катовіце - Краків - Львів - Брно

Сніданок.

Переїзд по Чехії. При бажанні групи.

Срібне місто Кутна Гора (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Це старовинне містечко срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам'яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші.


Душа Моравії - старовинне Брно (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Це прекрасне чеське містечко храмів і монастирів, воно не схоже на інші чеські міста і тому дуже цікаве. Тут особливі люди, особливі характери, манера одягатись; та й діалект інший: моравський. Місто багате легендами та історичними пам'ятками.

Переїзд в Польщу.


Можливість завершити тур в Польщі: Район Катовіце, р-н м Краків, р-н м Перемишль.


Королівський шлях (Дорослий: 18€ / Діти: 13€) Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.


Пива багато не буває (Дорослий: 30€ / Діти: 26€) У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!

Виїзд в Україну.


Час прибуття до Львова залежить від проходження кордону.

До нових зустрічей!

91 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page