Багато готелів сьогодні працюють за системою "все включено". Що це таке і чим відрізняється харчування "все включено" від "ультра все включено", читайте у нашій статті.
All Inclusive перекладається, як все включено. Крім проживання в готелі, ви заздалегідь оплачуєте повне харчування, послуги аніматорів, доступ до пляжів, басейнів, саун, фітнес-центрів та ін. Харчування тут - це шведський стіл. Можна вибирати будь-які представлені страви у будь-якій кількості, а також алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва.
До речі, необмежену кількість напоїв не означає, що вам їх видаватимуть у закупорених пляшках. Зазвичай, напої пропонуються на розлив.
Є також різновид All Inclusive під назвою Ultra all inclusive (UAI) - тут до звичайного AI додаються алкогольні напої іноземного виробництва, а меню стає багатшим.
Плюси All Inclusive
Не треба ні про що турбуватися. Ваше завдання - вибрати відповідний готель, решта зробить за вас туристична агенція і туроператор, позбавивши необхідності думати, як доїхати від аеропорту, де і як поїсти, чим себе розважити і як дістатися до пляжу. Можна не перейматися тим, скільки грошей з собою брати, в якій формі їх везти і де зберігати готівку.
Розваги нон-стоп. Аніматори не дадуть гостям нудьгувати протягом відпустки. Вдень це ігри та конкурси на пляжі та біля басейну, а ввечері – розважальна програма для дорослих та дітей.
Економія. Відпочинок за системою «все включено» часто обходиться дешевше, ніж самостійна організація харчування та розваг. Особливо «б'є по кишені» випивка, адже кілька келихів пива чи вина у міському ресторані можуть коштувати дорожче, ніж сама вечеря.
Простота спілкування. Спілкування іноземною мовою у готелях AI зазвичай зводиться до мінімуму.
Де харчування «все включено» виправдане, а де ні?
У деяких місцях турист виявляється своєрідним «полоненим» готелю, приїжджаючи на відпочинок. Мальдіви, о. Маврикій, Куба, Домінікана - в цих країнах розкішні готелі часто розташовуються на пустельних ділянках землі, і у туристів немає можливості харчуватися деінде, крім території готелю.
Якщо ви відпочиваєте в Європі (Греція, Іспанія), набагато цікавіше буде вибрати в готелі харчування «сніданок» і дослідити місцеві ресторанчики і кафе. Часто самостійне харчування виходить дорожче, але насолоди ви отримаєте більше.
Де знайти найдешевший All Inclusive
Найпопулярніші країни із системою «все включено» — Туреччина та Єгипет. Недорогі варіанти найлегше знайти саме в цих країнах. Однак ціна визначається не лише географією, а й категорією готелю. У європейських країнах є бюджетні готелі категорії 3* та 4*, які працюють за системою «все включено». У той же час найдорожчий All Inclusive може зустрітися у звичній Туреччині, якщо готель буде преміум класу.
Перше місце за популярністю займають готелі із системою "все включено" в Туреччині, на другому місці - готелі Єгипту. Далі йдуть Чорногорія, Болгарія, Греція та Іспанія.
Звичайно, кожен вибирає те, що йому більше до вподоби. Якщо ви любитель пляжного відпочинку, а також не проти щільно поїсти і розважитися, то все включено - це ваше. Але якщо ви хочете відпочити активно і «зануритися в середу», то краще вибиратися напівпансіон (HB) або тільки сніданок (BB). Так, самостійне харчування обійдеться дорожче, але ви матимете повну свободу вибору плюс масу вражень.
Comments